Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Letní brigáda v kempu pod Pálavou

Sandra Šebestíková

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Zlínský kraj Brno-venkov Zlín Pohořelice

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Chcete strávit léto nebo jeho část v malebném kempu pod Pálavou? Taverna Naháčku na břehu Malé laguny přijme brigádníky na pozici číšník, servírka. Vhodné i pro studenty. Praxe vítána, nevyučené rádi zaučíme, důležitá je chut' .
Těšíme se na vás!

Požadavky

Příjemné vystupování, chut' učit se nové věci, smysl pro týmovou spolupráci

Nabídka

práci v příjemném kolektivu v nejhezčím kempu na Jižní Moravě, ubytování a stravu zdarma!!!, zajímavé platové podmínky včetně bonusů

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Velké Němčice

    Před 1 dny

  • MYTÍ OKEN - letní prázdniny


    140 – 160 Kč / hod

    O nás Společnost RANOB s.r.o. zajišťujeme komplexní služby v oblasti správy nemovitostí a ostrahy budov. Součástí služeb je profesionální úklid ve firmách, školách a výrobních závodech. Náplň práce:...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Na léto 2021

    Před 1 dny