Brigáda (nejen) na léto, kamerový dohled, 160Kč/hod - Brno

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 30 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 Kč / hod

O nás

Bezpečnostní agentura přijme strážné na kamerový dolhed obchodních řetězců s potravinami pro pracoviště: Brno. Možnost výběru lokality pracoviště dle vašim možností. Flexibilní volitelnost směn.

Sháníme někoho na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Kamerový dohled nad prodejnou
• Jednoduchá administrativa

Co od Vás očekáváme:

• Praxe v oblasti security výhodou (nikoliv podmínkou)
• Čistý trestní rejstřík
• Věk 18+

Co Vám můžeme nabídnout:

• Dlouhodobou spolupráci
• Odměny za záchyty
• Možnost profesního i platového růstu
• Zálohy
• Flexibilní směny

Tel.: zobrazit tel. číslo (volat Po - Pá 8:00 - 15:00)