Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kutil na chlapský práce

Dodavatel vlasů s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Jsme tým 5 žen. Stěhujeme prodejnu. A hledáme pořádný chlapy co umí chytit vrtačku. Seš šikovnej na podoný práce ? Tak to už se na tebe s holkama těšíme. Brigáda je cca na 5 dní v období mezi 11.11 a 29.11. V případě spokojenosti mžeme navázat i nějakou dlouhodobější spolupráci :)
Mimochodem, ještě hledáme elektrikáře. Pro více info napiš.

Máš rád, když si něco můžeš opravit nebo sestavit sám? Baví tě vrtání, montování a vymýšlení praktických řešení? Přidej se k nám a zapoj se do projektu, kde budeš moci naplno využít své kutilské schopnosti!

Co tě čeká?

• Vrtání, montování, připevňování různých stojanů, polic a nábytku
• Stěhování a sestavování vybavení
• Příležitost řešit praktické problémy a přicházet s vlastními nápady
• Malování a úpravy prostoru

Ozvy se jinak to budeme muset s holkama tahat sami :/Těšíme se

Sára

Požadavky

Brno

Nabídka

Co ti nabízíme?

• Práci na 5 dní, kde si zakutíš.
• 160 Kč/hod za to, že se budeš bavit tím, co tě baví – kutilstvím
• Možnost pracovat v super týmu a vytvořit něco, co bude opravdu vidět
• Krásnej spánek po tom co si fyzicky dáš do těla.
• Nárůst svalů lepší než v posilovně, a ještě dostaneš zaplaceno :D

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sídlem v Brně (Líšeň) h...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned

    Před 2 dny

  • Brigáda Pracuj v Aqualandu Moravia! Aqualand Moravia je místo, kde se práce stává zábavou. Žádná nuda, každý den je u nás jiný. Nabízíme ti skvělou příležitost získat stabilní přivýdělek, který s...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let Víkendové

    Před 2 dny