Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Potisk triček a dárkových předmětů

T-shock, s. r. o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Hledáš přivýdělek a baví tě tvořit hodnoty vlastníma rukama? V předvánočním období máme spoustu práce a proto potřebujeme posílit náš tým. Hledáme spolehlivé a šikovné brigádníky, kteří nám pomohou potiskovat trička nebo hrníčky dle objednávek našich zákazníků.

Napiš nám své časové možnosti, nezapomeň přiložit svůj životopis a my se ti ozveme :)

Požadavky

Spolehlivost a manuální zručnost
Schopnost práce na PC
Chuť pracovat a učit se
Možnost pracovat alespoň 3 dny v týdnu
Minimálně SOU vzdělání

Nabídka

Brigádu ve stabilní společnosti s přátelským kolektivem
Čisté pracovní prostředí v širším centru Brna (dobrá dostupnost MHD)
Mzda 130 – 180 Kč
Individuální přístup v rámci plánování směn
(ranní směna 8.00–15.00 hod.)
(odpolední směna 15.00–21.00 hod.)

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VÁNOCE SE BLÍŽÍ! Přijď si k nám přivydělat na vánoční dárečky už teď. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sí...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Vyškov, Slavkov u Brna Nástup ihned Noční Vánoční

    Před 0 dny

  • Prodavač/ka Čerčany


    1,390 Kč/den

    Hledáme brigádnici/ka na dohodu na cca 6-8 dní v měsíci do trafiky v Čerčanech. Směny jsou Po-Pá 7:00-18:00, So 7:00-12:00, Ne 13:00-17:00. Brigáda je vhodná pro důchodce. Praxe v trafice výhodou. ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Benešov, Blansko, Benešov, Benešov Od 18 let Pro důchodce

    Před 1 dny