Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Výpomoc na prodejně při naskladňování nového zboží, odměna 150kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Na sklad prodejny v obchodě s oblečením hledáme na pravidelnou brigádu spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky.

Termín práce: ÚT - 7:00 - 10:00 a PÁ - 5:30 - 9:00 (pravidelně každý týden)

Náplň práce: třídění krabic na platformy s kolečky (podle sekce, typu krabic), rozvoz krabic na příslušná místa dle sekce, výpomoc na prodejně s úklidem krabic

Místo práce: Obchod Zara, Ulice Česká

Požadavky

  • spolehlivost
    • chuť pracovat
    • plnoletost
    • fyzická zdatnost

Nabídka

  • 150 Kč/hod (výplata po týdnu)
    • smlouvu na DPP
    • možnost dlouhodobé spolupráce
    • výplata týdně

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Skladník/ce Brno


    150 Kč / hod

    Stali jsme se součástí skupiny Allegro, která roste rychlým tempem. Společně jsme na cestě k vytvoření služby s vynikající kvalitou a proto hledáme pracovitého uchazeče na brigádu  naší pobočku v Brně...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno

    Před 1 dny

  • O nás Už 29 let působíme na trhu a hluboce věříme v sílu výzkumu. Jsme agentura nabízející kompletní výzkumný servis, a naším cílem je pomáhat našim klientům zlepšovat jejich obchodní a marketingové ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned

    Před 1 dny