Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kamerový dohled nad prodejnou, mzda 140Kč/hod + bonusy, zálohy, flexibilní směny

Před 5 dny

Brigáda

Hledáme posilu do ostrahy v našem pracovním týmu v prodejně v Říčanech!

Přijmeme muže i ženy na kamerový dohled nad prodejnou.

Náplň práce:

- Kamerový dohled nad prodejnou
- Obchůzky po prodejní ploše
- Eliminace krádeží
- Monitoring zákazníků

Požadavky

  • Čistý rejstřík trestů
    • Spolehlivost
    • Věk 18+

Nabídka

  • Flexibilní plánování směn
    • Zálohy na mzdu
    • Férový přístup
    • Odměny za záchyty
    • Možnost dlouhodobé spolupráce
    • Zázemí stabilní společnosti

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Hledáme brigádníka pro pravidelný víkendový výlep plakátů ve Znojmě. Chcete si vydělat peníze, ale zároveň chcete mít možnost volby, kdy budete pracovat a kdy si budete užívat volna? Pracuj...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Znojmo, Znojmo Víkendové

    Před 1 dny

  • Informace: práce na pokladně, doplňování zboží, pomoc zákazníkům, informování zákazníků o nových programech společnosti Rossmann. Směny: ranní, odpolední a víkendy, dlouhodobá spolupráce, nástup...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Benešov, Blansko, Benešov, Benešov Dlouhodobé Peníze ihned

    Před 1 dny