Skladový manipulant, Brno-Hustopeče, 180 Kč/hod., výplata ihned

JOBINN & HOSTESSINN s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Břeclav Hustopeče

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Hledáme šikovné brigádníky do skladu v Hustopečích na nakládku a vykládku zásilek.

Náplň práce:
- obsluha pásu s balíky a pomoc ve třídění dle jejich směru,
- nakládka a vykládka nákladních aut,
- pomoc s expedicí balíků,
- pomoc udržet sklad v čistotě (zametení haly).

Směny:
- po-pá,
- ranní 6:00-9:00 hod,
- odpolední 13-19:30 hod.

Mzda: 180 Kč/hod
- Možnost proplacení dopravy, dle domluvy a odjezdových míst.

Požadavky

  • naprostou spolehlivost
    • dochvilnost
    • pracovitost
    • čistý trestní rejstřík

Nabídka

  • práci v logistickém prostředí,
    • možnost týdenního plánování směn,
    • možnost volit si směny podle vlastních časových možností,
    • možnost chodit na směny s kamarádem,
    • výplata ihned.

      Pokud by Vás nabídka zaujala, budeme rádi, když se ozvete.