Podle lokalit

Nakládka a vykládka balíčků až 198 Kč/hod, mzda ihned

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 10 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 – 198 Kč / hod

Náplň práce:
VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání!

Pro známou spediční společnost se sídlem v Brně (Líšeň) hledáme šikovné brigádníky na nakládku a vykládku zásilek a další manipulaci s balíky (třídění, skenování). K dispozici jsou BRZKÉ RANNÍ od pondělí do pátku v čase 3:00–08:30, požadujeme docházku min. 2× týdně.

Nástup možný IHNED! Neváhej nás kontaktovat!

Nabízíme:

  • mzdu až 198 Kč/hod (včetně příplatku za noc 10%)
  • krátkodobou i dlouhodobou spolupráci
  • výplata mzdy každý den na účet (na základě předchozí domluvy)
  • VLASTNÍ volbu směn
  • stabilní přivýdělek

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • nástup IHNED
  • fyzickou zdatnost (vhodné pro muže)