Podle lokalit

PEKÁRNA – SUPERMARKET – 176,60Kč/h

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 176,60

Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka v super/hypermarketu.

Můžete pracovat alespoň 2x, 3x, nebo i více směn za týden?

_Máte chuť naučit se pekařskému řemeslu a osvojit si ho?  _

Náplň práce:

  • pomocné práce v pekárně supermarketu,
  • rozpékání pečiva,
  • doplňování pečiva na prodejnu (balené i čerstvé),
  • pomocné úklidové práce,
  • kontrola záručních lhůt baleného pečiva.

Požadavky:

  • výhodou vyučení v oboru nebo předchozí praxe na obdobné pozici
  • věk min. 18let,
  • výpis z rejstříku trestů,
  • možnost pracovat alespoň 2-3 směny týdně (možnost i více, nebo dle dohody),
  • dobré komunikační a prodejní dovednosti.
  • Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost

Nabízíme:

  • mzda 176,6Kč/hod + 10% příplatek za víkend
  • možnost denního vyplácení (následující pracovní den na účet)
  • dobrá dopravní dostupnost - prodejny po celé Praze, i přilehlá místa,
  • moderní pracovní prostředí,
  • možnost dlouhodobé spolupráce i s konkrétní prodejnou,
  • možnost absolvovat proplacené zaškolení,
  • termín zaučení dohodou,
  • získání praxe v pekařském oboru.

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis nebo se s potřebnými dokumenty uvedenými v inzerátu zastavte přímo u nás v agentuře.

Těšíme se na Vás!