Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Fajn brigáda s volnými víkendy - až 200 Kč/hod.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Sháníte fajn brigádu na pár hodin denně? Chcete stabilní, dlouhodobou brigádu a chcete mít volné víkendy? Pak hledáme právě Vás!

Hledáme šikovné, pracovité a fyzicky zdatné brigádníky na třídění zásilek a nakládku/vykládku nákladních aut. Svou povahou je brigáda vhodnější spíše pro muže a ideální pro studenty nebo jako přivýdělek ke stálé práci!

Lokalita: České Budějovice
Mzda: 160 Kč/hod. + 0-40 Kč prémie
Směny: ranní od 6:00 - 8:30, odpolední od 13:00 - 20:00

Nástup možný IHNED nebo dle domluvy!

Možnost vyplacení ČÁSTI MZDY KAŽDÝ DEN NA BANKOVNÍ ÚČET!

Požadavky

  • minimální věk 18 let
    • čistý trestní rejstřík

Nabídka

  • mzdu 160 Kč/hod.
    • prémie 0-40 Kč
    • příplatky dle ZP
    • 4 týdny dovolené
    • ranní a odpolední směny
    • domluvu na směny dle Vašich časových možností
    • příjemný pracovní kolektiv
    • možnost vyplácení týdenních záloh

Podobné inzeráty

  • Brigáda Potřebujeme dlouhodobou výpomoc na prodejnu CEWE FOTOLAB Tábor v době dovolené či nepřítomnosti stálých zaměstnanců (plnohodnotné zastoupení stálého personálu). Směny ranní/ odpolední. Potř...

    Česká republika, Tábor, Jihočeský kraj, Tábor Od 18 let

    Před 4 dny

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 3 dny