Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

(155-160 Kč/h) NOČNÍ brigáda na depu Zásilkovny, České Budějovice, NÁSTUP IHNED!

HTP invest s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Čau, Ty tam! Přemýšlíš, jak si přivydělat? Tak to jsi na správném místě! Zrovna sháníme brigádníky do Budějovického depa Zásilkovny na noční směny.

JEDNÁ SE O DLOUHODOBOU A PRAVIDELNOU BRIGÁDU. Upřednostníme zájemce s možností docházky min. 3x týdně.

CO BUDEŠ DĚLAT?
- Třídění zásilek
- Příprava expedice balíků, aby byly doručeny těm správným lidem ve správný čas

KDY TO BUDEŠ DĚLAT?
Necháme na Tobě, jestli budeš chtít chodit celý týden, nebo si plánovat směny podle svých možností. Máme na to online appku, kde si vše v klidu naklikáš. Třeba doma z gauče.
Brigádníky sháníme na všední dny a potřebovat Tě budeme minimálně do prosince.
Směny jsou v čase 02:00-08:00 / 10:00 podle vytíženosti depa.

JSI TU POŘÁD?
A chceš vědět víc? Stačí, když klikneš na tlačítko Odpovědět a napíšeš nám pár řádků o tom, proč právě Ty jsi TEN brigádník, kterého hledáme. Nezapomeň dodat kdy můžeš nastoupit a jak často bys na brigádu chodil. Odpověz na náš inzerát! My se Ti brzy ozveme.

Požadavky

  • 18+
    • Schopnost dobře spolupracovat se svými kolegy
    • Zodpovědnost a spolehlivost
    • Průvodní dopis - pár vět proč zrovna Ty jsi nejvíc super, kdy můžeš nastoupit a jak často budeš chodit

Nabídka

  • Nástup ihned
    • Práci na DPČ
    • Příplatky za víkend: 10 %
    • Příplatky o svátky: 100 %
    • Příplatky za noční: 10 %
    • Dlouhodobou brigádu v případě oboustranné spokojenosti
    • Možnost chodit na směny s kamarádem

Podobné inzeráty

  • Brigáda Potřebujeme dlouhodobou výpomoc na prodejnu CEWE FOTOLAB Tábor v době dovolené či nepřítomnosti stálých zaměstnanců (plnohodnotné zastoupení stálého personálu). Směny ranní/ odpolední. Potř...

    Česká republika, Tábor, Jihočeský kraj, Tábor Od 18 let

    Před 4 dny

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 3 dny