Podle lokalit

Obsluha pultů - MASO - CHODOV, 176-194Kč/hod

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Prodavač

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 176 Kč/hod.

*Pro našeho klienta, hypermarket na Chodově (Praha 4), hledáme vhodného kandidáta na obsluhu pultu s masem. Jedná se o dlouhodobou brigádu, alespoň 5 dní v týdnu (8.-12. hodinové směny - dle dohody) *

Náplň práce:

  • Aktivní prodej masa a masných výrobků.

  • Přímá obsluha zákazníků, poradenství při výběru produktů.

  • Příprava, porcování a balení masných výrobků dle přání zákazníků.

  • Udržování čistoty a pořádku na pracovišti.

  • Kontrola kvality zboží a doplňování sortimentu.

  • Práce s pokladnou a obsluha váhového systému.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s prací na obdobné pozici výhodou, ale ne podmínkou (rádi vás zaučíme).

  • Příjemné a profesionální vystupování.

  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat se zákazníky.

  • Důraz na hygienu a dodržování předpisů.

  • Flexibilitu a ochotu pracovat na směny (ranní, odpolední, víkendy).

Nabízíme:

  • Stabilní a dlouhodobou brigádu

  • Finanční ohodnocení: 176,6Kč/hod, + 10% za víkend

-  Možnost denního vyplácení na účet

  • Přátelské pracovní prostředí v moderní prodejně

  • Dobrá dopravní dostupnost! - *Prodejna přímo na metru C - Chodov *

V případě zájmu o tuto brigádu, zašlete Váš životopis, či reakci na tento inzerát, nebo se u nás zastavte osobně v Agentuře na Chodově, kde si následně zmáčkněte lísteček na brigády. S sebou je potřeba mít výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce), doklad totožnosti a číslo bankovního účtu. (peníze zasíláme pouze na účet.)

Těšíme se na Vás!