Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Catering - příprava studené kuchyně

Pekařství Zliv, s.r.o

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Hledáme spolehlivého parťáka pro přípravu studené kuchyně na naši pobočce v Českých Budějovicích. Pozice je vhodná zejména pro důchodce či studenty. Pracovní doba je každý všední den od 4:30 do 10:30. Požadujeme spolehlivost , dochvilnost, kreativitu a zápal pro věc . Nabízíme dlouhodobý přivídělek, příjemný kolektiv a vyplacení mzdy každý týden.

Požadavky

Spolehlivost a dlouhodobou spolupráci , kreativitu a dochvilnost.

Nabídka

Mzdu každý týden.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 2 dny

  • Brigáda Potřebujeme dlouhodobou výpomoc na prodejnu CEWE FOTOLAB IGY Centrum - České Budějovice v době dovolené či nepřítomnosti stálých zaměstnanců (plnohodnotné zastoupení stálého personálu). Smě...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice Od 18 let

    Před 3 dny