Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda v restauraci v centru ČB

Šmídek gastro s.r.o.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Brigádník-obsluha v pivovarské restauraci. Objednávky, roznáška jídel, nápojů. Prostírání, příprava, doplňování baru, obsluha myčky, údržba čistoty. Vhodné pro studenty. Podmínky v textu požadavků jsou důležité.

Požadavky

Příjemné vystupování a vzhled, domluvit se NJ/AJ (ČJ samozřejmostí), zodpovědnost a dochvilnost, bydliště v ČB ( zavírací doba v pá/so do pozdních hodin). Odpracovat alespoň 2 x pá/so v měsíci. Přijďte na osobní pohovor.

Nabídka

DPP. Směny se plánují týden až 14 dní dopředu. Po domluvě, dle časových h-možností. V pracovním týdnu obvykle směny od 18h. V sobotu od 11h. Mzda 120,-/hod (prvních 10 zaučovacích hodin 100 Kč hod-dle schopností možno zkrátit zaučovací dobu). Po zaučení a zvládnutí všech úkonů a využívání plně pracovní doby, možné odměny. Po zaučení a odpracování určitého počtu hodin možné zálohy ze mzdy.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 2 dny

  • Brigáda Potřebujeme dlouhodobou výpomoc na prodejnu CEWE FOTOLAB IGY Centrum - České Budějovice v době dovolené či nepřítomnosti stálých zaměstnanců (plnohodnotné zastoupení stálého personálu). Smě...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice Od 18 let

    Před 3 dny