Podle lokalit

Samostatný kuchař

Designer Werk s.r.o.

Místo práce: Česká republika Český Krumlov Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 11 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 300 – 350 Kč / hod

O nás

Jsme malý přátelský tým provozující dvě ubytovací zařízení v Českém Krumlově. A v jednom z nich, na břehu řeky Vltavy na dosah centra, budeme letošní letní sezónu zpět po době covidové opět vařit.

Náplň práce:

Hledáme týmového/týmovou kuchaře/kuchařku pro letošní letní sezónu. Budete mít na starosti samostatně kuchyň a vaření. Budete se podílet na tvorbě jídelníčku.

Co od Vás očekáváme:

Zkušenosti se samostatným vařením

Jste pracovitý/pracovitá

Jste spolehlivý/spolehlivá

Jde o Vám o kvalitu

Jste týmový člověk

Co Vám můžeme nabídnout:

Spolupráci v příjemném prostředí

Směny čtvrtek až neděle

Kvalitní ohodnocení