Super brigáda na období letních prázdnin ve výrobě i bez praxe! Jihlava

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Jihlava

Druh práce: Jiné

Před 6 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 26000 - 30000 Kč za měsíc

Hledáte brigádu na léto? Jste manuálně zruční? Pak hledáme právě Vás!

Požadujeme

● Ochota pracovat na směny
● Manuální zručnost
● Minimální věk 18 let
● PŘEDCHOZÍ PRAXE NENÍ POTŘEBA!

Nabídka

● Mzda až 30 000 Kč
● Čisté a moderní pracovní prostředí
● NÁSTUP MOŽNÝ UŽ OD ČERVNA
● Bonusy a prémie až 4 100 Kč
● Příplatek za odpolední 7 Kč /hod.
● Příplatek za noční 32 Kč /hod.
● Příplatek za směnnost až 1000 Kč
● Možnost týdenních záloh
● Závodní stravování / oběd 28 Kč (při noční strava zcela zdarma)
● Možnost týdenních záloh
● Možnost přesčasů
● DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ na pozici

Pracovní náplň

● Jednoduchá manuální montáž a kompletace světlometů
● Kontrola výsledného produktu

Poznámka

NÁSTUP MOŽNÝ UŽ OD ČERVNA NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

Podobné inzeráty

  • Brigáda V současné době přijmeme kurýry na plný úvazek nebo na brigádu na rozvoz jídla našich partnerů, firemní či vlastní automobil, případně na vlastní skútr, elektrokolo nebo elektrokoloběžku. Kur...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Jihlava, Jihlava

    Před 1 dny

  • Hledáte brigádu na léto? Jste manuálně zruční? Pak hledáme právě Vás! Požadujeme ● Ochota pracovat na směny ● Manuální zručnost ● Minimální věk 18 let ● PŘEDCHOZÍ PRAXE NENÍ POTŘEBA! Nabídka ● ...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Jihlava, Jihlava Na léto 2021 Noční Od 18 let

    Před 7 dny