Podle lokalit

Řidič/ka

CZECH FLEET, družstvo

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Jihlava

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

O nás

Rosteme a potřebujeme další ruce a nohy!

Za necelé dva roky máme přes 550 řidičů a potřebujeme další.

Přepravujeme zákazníky přes aplikaci Bolt!

Máme vlastní firemní klientelu, pro kterou zajišťujeme přepravu na letiště, po celé ČR i mimo republiku.

Od toho roku jsme se stali partnery několika hudebních festivalů v ČR

Náplň práce:

Odvoz klientů přes aplikaci Bolt
Přeprava právnických osob, firemní klientela
Jednoduchá administrativa s řízením spojená

Požadavky

Selský rozum nám bohatě stačí, ale musí Vám být minimálně 21 roků
Reprezentativní vystupování
Angličtina výhodou
Základní znalost práce s chytrým telefonem
Smysl pro pořádek

Nabídka

Zázemí stabilní firmy
Výplatu každý týden
Garantovanou mzdu 140Kč/hod, realita je kolem 200-250Kč/hod
Nový vozový park
Tankovací kartu i pro svoje rodinné příslušníky
Neomezený telefonní tarif
Možnost získat kartu Multisport
Kolektiv co se rád vidí i mimo práci