Podle lokalit

Flexibilní brigáda pro studenty

Veronika Smažíková

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Jihlava

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Chcete si přivydělat ke škole/přes prázdniny, ale zároveň chcete mít čas i na jiné aktivity? Nabízím flexibilní brigádu. Hledám šikovné lidi, které se rádi vzdělávají a posouvají se ve svých dovednostech. Pokud Vás brigáda zaujala, pošlete na sebe svůj životopis a já se Vám ozvu.

Náplň brigády:
• Administrativa
• Příjem a zpracovávání pošty
• Komunikace s klienty, partnery
• Organizace a účast na školeních
• Práce na PC – excel, power point

Požadavky

Jste můj člověk pokud:
• Máte min. vzdělání SŠ s maturitou
• Jste pečlivý, spolehlivý, rád se učíte nové věci
• Dodržování termínů je pro vás samozřejmostí
• Zvládáte pracovat s MS Office
• Máte možnost pracovat min. 10h/t
• Jste týmový hráč

Nabídka

• Časovou flexibilitu
• Možnost práce z domova
• Fajn kolektiv a prostředí kanceláře
• Možnost se účastnit našich vzdělávacích seminářů (komunikační schopnosti, leadrship, atd.)
• 150 – 200Kč/h podle náročnosti zadaných úkolů