Podle lokalit

Rozvoz zakázek po Jihlavě a okolí (Foodora)

Lukáš Vavruša

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Jihlava

Druh práce: Jiné

Před 20 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 – 260 Kč / hod

O nás

Hledáme kurýry na rozvoz zakázek po Jihlavě
Nabízíme ti férový přístup a spousty zákazníků.
Spolupráce na živnostenský list nebo dohoda o provedení práce ( DPP )
Vhodná práce i pro ženy

Náplň práce:

Vyzvednutí zakázky a následné doručení s donáškou až ke dveřím.
vyúčtování denní tržby a odvod hotovosti.

Požadujeme:

Spolupráci s tvým vlastním prostředkem (auto, kolo,motorka) na živnostenský list ( ŽL ) nebo dohoda o provedení práce ( DPP )
- slušné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost a zejména spolehlivost.
časovou flexibilitu.
řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

Férové platové ohodnocení až 65 Kč za každou doručenou objednávku.
Sazba se může lišit dle formy spolupráce (ŽL , DPP )
Veškerá dýška do vaší kapsy.
Rozvoz od 8:00 do 22:00 ( od pondělí až neděle )
Plánování směn je možné v pravidelných obědových nebo večeřových špičkách.
- máme stanovený minimální počet směn které u nás musíte týdně odjezdit ( 4 směny )
- čím více máte odpracovaných směn, tím lepší přístup k dostupným směnám na další týden budete mít.
- dlouhodobá spolupráce.
- Mzda se vyplácí měsíčně.

Částečný úvazek, Brigáda.