Brigáda na letní prázdniny

MANPOWER

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Do týmu skladníků přijmeme kolegy na letní prázdniny na jednu směnu od 6:00 - 14:30.
• Manipulace s materiálem
• Kontrola zboží
• Nakládka a vykládka zboží

Požadavky

• Je nutné chodit celý červenec a srpen
• Pracoviště je v Hůrách u ČB
• Spolehlivost
• Dochvilnost
• Věk 18 let

Nabídka

• Mzda 150 Kč/h
• Práce na jednu směnu od pondělí do pátku
• Brigádu v období od 1.7. - 31.8.2024
NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: obsluha vysokozdvižného vozíku nakládka a vykládka vozidel skenování zásilek práce ve skladu práce od pondělí do pátku práce na odpolední směně (14-22) vyjímečně i na noční Profil ka...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Noční

    Před 1 dny

  • Hledáme kolegu/kolegyni na dlouhodobou spolupráci. Popis pozice: vyskladňování zboží dle čárového kódu zaskladňování dle požadavků dva dny v týdnu v odpoledních hodinách Profil kandidáta: fyzic...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc

    Před 1 dny