Letní brigáda v Jihlavě pro každého / Bez praxe

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Jihlava

Druh práce: Jiné

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 22000 - 28000 Kč za měsíc

Hledáš brigádu na LÉTO? Máme ji pro TEBE v Jihlavě. Zavolej nebo odpověz co nejdřív přes odpovědní formulář a můžeš nastoupit co nejdřív!!!

Požadujeme

Nabízíme pohodovou brigádu která je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Možnost zajištění UBYTOVÁNÍ!

  • Manuální zručnost
  • Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • Ochotu pracovat na směny

Nabídka

  • Nástupní základní hrubá mzda 22.250 Kč
  • Bonus až 4.100 Kč
  • V případě nerovnoměrně rozložených směn příplatek až 1000,-
  • Příplatek za odpolední 7 Kč/hod (při odpracování min 5h na směně)
  • Příplatek za noční 32 Kč/hod
  • Práce přesčas: 35% z průměrného výdělku
  • Práce o víkendu: 50% z průměrného výdělku - v případě, že je směna v směnovém kalendáři, 27 Kč/hod - v případě, že jde o přesčasovou směnu
  • Práce ve svátek: 200% PO-PÁ, 100% víkend
  • Stravné - cena pro zaměstnance odpracování min 4 h na směně -> hotovka 28 Kč, minutka 37 Kč, speciál 47 Kč, na noční strava zdarma

Pracovní náplň

  • Jednoduchá manuální montáž a kompletace světlometů
  • Manipulace a začišťování plastových výlisků
  • Vizuální kontrola výrobku


Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu na léto? Jste manuálně zruční? Pak hledáme právě Vás! Požadujeme ● Ochota pracovat na směny ● Manuální zručnost ● Minimální věk 18 let ● PŘEDCHOZÍ PRAXE NENÍ POTŘEBA Nabídka ● M...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Jihlava, Jihlava Na léto 2021 Nástup ihned Noční Od 18 let

    Před 5 dny

  • *Hledáš brigádu na léto? Zajímá tě práce ve výrobě ? Tak nám dej o sobě vědět! * Požadujeme Pojďte s námi vyrábět špičková světla pro auta do Jihlavy. Nabízíme vám pohodovou brigádu, která je vhodná...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Jihlava, Jihlava Na léto 2021 Noční Od 18 let

    Před 1 dny