Jihlava | volná místa na brigádu na léto v červenci (m/ž)

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Jihlava

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 22250 - 28000 Kč za měsíc

Hledáte na léto brigádu? Tak neváhejte a ozvite se nám! Máme volná místa na červenec!

Požadujeme

  • Bez PRAXE
  • Manuální zručnost
  • Věk od 18 rokov
  • Flexibilnost = ochotu pracovat na jakýkoliv druh směnnosti

Nabídka

  • Práce na HPP
  • Bez vstupných testů
  • Nástupní MZDA 22 250 Kč
  • BONUS od 0 - 4.100 Kč
  • V případě nerovnoměrně rozložených směn příplatek až 1 000 Kč.
  • Přesčas - 35% z průměrného výdělku
  • Práce o víkendu - 50% z průměrného výdělku
  • Práce ve svátek - 200% PO-PÁ, 100% víkend
  • Příplatek za odpolední 7 Kč/hod, noční 32 Kč/hod
  • Týdenní ZÁLOHY
  • Dotované STRAVNÉ - hotovka 28 Kč, minutka 37 Kč, špeciál 47 Kč, na noční strava zdarma
  • Péče koordinátorky

Pracovní náplň

  • Kompletace, montáž a výroba světel do automobilů
  • Pracovní zařazení dle potřeby
  • Práce ve velmi čistém a klidném prostředí


Místo výkonu práce: Jihlava

Podobné inzeráty

  • Brigáda V současné době přijmeme kurýry na plný úvazek nebo na brigádu na rozvoz jídla našich partnerů, firemní či vlastní automobil, případně na vlastní skútr, elektrokolo nebo elektrokoloběžku. Kur...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Jihlava, Jihlava

    Před 1 dny

  • Hledáte brigádu na léto? Jste manuálně zruční? Pak hledáme právě Vás! Požadujeme ● Ochota pracovat na směny ● Manuální zručnost ● Minimální věk 18 let ● PŘEDCHOZÍ PRAXE NENÍ POTŘEBA! Nabídka ● ...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Jihlava, Jihlava Na léto 2021 Noční Od 18 let

    Před 7 dny