Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Nástup 7.10.24 - MONTÁŽ V AUTOMOBILCE V PARDUBICÍCH, zálohy na mzdu

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Můžete nastoupit od pondělí 7.10.2024 a láká vás práce v automobilovém průmyslu? Chcete si vybrat směny podle vašich časových možností?
Pak hledáme právě vás na pozici MONTÁŽ DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ. Pracovat budete v Pardubicích Starých Čívicích.

Máte na výběr ze tří směn (ranní od 6-14 hod, odpolední 14-22 hod, noční 22-6 hod) od pondělí do pátku, vždy se dohodneme, na které směny v týdnu můžete (min. požadujeme odpracování 2 směn v týdnu).

Je zde možnost i občasné práce v sobotu a neděli na ranní směny.

Požadavky

Práce je vhodná pro všechny starší 18ti let, kteří:
- jsou ochotni pracovat
- jsou schopni pracovat vestoje
- mají zájem o práci v automobilce
- jsou spolehliví
- jsou manuálně zruční

Nabídka

Nabízíme Vám:
- nástup od 7.října 2024 dlouhodobě cca 2-3 směny za týden podle dohody
- mzdu za hodinu od 125 Kč
- příplatky za noční, svátky, dovolená
- možnost záloh na mzdu v hotovosti nebo na účet
- férové jednání

Máte-li zájem o práci u nás, odpovězte na náš inzerát (napište nebo rovnou zavolejte) a domluvíme se s vámi na osobním pohovoru. Bereme víc lidí, pokud o někom víte, můžete přijít spolu na pohovor.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Kontrola a rework


    130 Kč / hod

    O nás Hledáme brigádníky na pozici kontrola kvality a rework. Náplň práce: kontrola součástek a komponentů, třídění nebo drobné opravy práce v rakovnickém Valeu 1 3 směnný provoz (8h pracovní doba...

    Česká republika, Středočeský kraj, Rakovník, Rakovník Pro studenty

    Před 2 dny

  • TEAM LEADER - kontrolor kvality


    160 – 200 Kč / hod

    Náplň práce: Team Leader Vizuální kontrola dílů. Drobné opravy kontrolovaných dílů. Obsluha automatických a poloautomatických přístrojů. Práce většinou ve stoje. Zodpovědnost na chod směny. Administr...

    Česká republika, Středočeský kraj, Rakovník, Rakovník Noční

    Před 2 dny