Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kontrola kvality - Pardubice - Výběr směn

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 20 dny

Brigáda

Nabízíme Vám práci ve 3 směnném provoze v oddělení kvality na pozici:

KONTROLA KVALITY

Pracoviště je v Pardubicích - Starých Čívicích. Na každou směnu jede přímo před závod MHD k dispozici je i firemní parkoviště.

Možnost záloh na mzdu.

U HPP příspěvek na stravování.

Požadavky

Hledáme dlouhodobé brigádníky nebo lidi na pracovní poměr na práci v kontrole kvality.

Práce je fyzicky nenáročná, potřebujeme od Vás manuální zručnost a ochotu pracovat na 3 směny (střídají se po týdnu noční - odpolední - ranní; délka jedné směny je 8 hodin).

Na brigádě si směny můžete vybrat tak, jak se vám to hodí (ranní - 6 až 14 h, odpolední 14 až 22 h, noční 22 až 6 h), můžete chodit např. pouze na ranní směny. Dohodneme se.

Nabídka

Brigáda je na dohodu o pracovní činnosti

V případě Vašeho zájmu nám prosím odpovězte na tento inzerát, pohovor proběhne po domluvě v naší kanceláři v Pardubicích na třídě Míru 92.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Práce na PC - zadávání informací do systému, navigováno programem. -příprava výlisků k robotickému zpracování -odebíraní výlisků, kontrola a manipulace s vyrobenými díly Co od Vás oče...

    Česká republika

    Před 1 dny

  • Brigáda Hledáme zodpovědného flexibilního kolegu na kontrolu kvality a drobný rework automobilových dílů v Liberci, Jablonci nad Nisou a Turnově. Jedná se o dlouhodobou brigádu ve směnném provozu. ...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj Pro studenty

    Před 3 dny