Podle lokalit

Řidič dodávky - Pardubice

CROSSDOCK CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Nevycházíte s výplatou chcete si přivydělat. Máme pro Vás řešení hledáme řidiče k přepravě novin a časopisů. Vhodné pro muže, ženy i aktivní důchodce, OSVČ, OZP a studenty VŠ.
Možnost volby jezdit Po – Pá, pouze soboty, týden a týden nebo některé dny (dle domluvy)

MZDA: 10 500 - 15 000 Kč čistého

Vaše pracovní náplň:
- Rozvoz novin a časopisů v nočních hodinách dle stanovených rozvozových tras, které jsou každý den stejné.
- Práce na cca 4–6 hodin denně
- Po – So (začátek směny cca ve 2:00 hodiny).

Vozový park – Ford transit.
Vhodné pro muže, ženy i aktivní důchodce, OSVČ, OZP a studenty VŠ

Požadavky

  • řidičský průkaz skupiny B
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • čistý trestní rejstřík
    • praxi v řízení

Nabídka

  • dlouhodobou brigádu
    • služební telefon
    • pravidelný měsíční příjem
    • Benefity:
      25 dní dovolené