Brigáda ve skladu v Hradci Králové, mzda až 150Kč, pouze ranní směny

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Hledáme brigádníky na balení zboží z eshopu.
• balení zboží koncovému zákazníkovi s pomocí PC
• přeskladňování zboží z pozice na pozici
• kontrola správnosti množství ks na přihrádkách
• vykládka zboží z kamionů

Požadavky

• fyzickou zdatnost
• aktivní přístup k práci
• spolehlivost a dichvilnost

Nabídka

• práce je vhodná pro studenty, důchodce, maminky na mateřské a rodičovské dovolené
• základní mzda 115,- Kč/hodinu, možnost se dostat až 150,- Kč/hodinu
• brigáda v časech cca od 6 do 16 hodin, možnost vybírání a plánování směn
• v listopadu a prosinci možná práce i o víkendech
NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Podobné inzeráty

  • Úklid bytových domů Hradec Králové


    33.000 – 35.000 Kč / měsíc

    Co od Vás očekáváme: Informace o práci: Jedná se o práci v úklidu bytových domů. Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna a vestibuly). Na základě nabídky, dostanete své domy n...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

    Před 0 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sídlem v Hradci Králové ...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

    Před 0 dny