Expedinet/ka Hradec Králové Březhrad 150 Kč/hod. – pravidelná brigáda

ADECCO spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Jsi spolehlivý pracovník? Práce se nebojíš a sháníš pravidelnou brigádu do konce roku?
Pak hledáme právě tebe!
Pro našeho klienta, se sídlem na Březhradě, sháníme nové pomocníky na pozici vychystávače a baliče zboží.

Náplň práce:
• Vychystávání a balení zboží
• Manipulace s výrobky
• Práce se čtečkou

Požadavky

• Spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
• Schopnost učit se novým věcem

Nabídka

• Pravidelnou brigádu na jednu směnu (6.15-14.45)
• Možnost docházet pondělí až pátek
• Příjemné pracovní prostředí
• Mzda 150 Kč/hod.

Pokud tě nabídka zaujala neváhej mě kontaktovat na telefonním čísle nebo odpověz na inzerát.