Podle lokalit

Výpomoc ve skladu - ranní 8hod. směny, výplata denně!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 160 Kč / hod

Náplň práce:
VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. Máme pro tebe brigádu jenom na RANNÍ SMĚNY! Nastoupit můžeš IHNED nebo podle domluvy!
Pro známou společnost se sídlem v Hradci Králové hledáme šikovné brigádníky na výpomoc ve skladu – vychystávání a balení zboží dle objednávek zákazníků.

K dispozici máme:
RANNÍ směny – 6:00 – 14:30, možnost prodloužení do 16:30 (poblíž Futura)
RANNÍ směny – 6:15 – 14:45 (Březhrad)

Na této brigádě je možné pracovat do Vánoc, v případě spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce. Preferujeme uchazeče s docházkou min. 3× týdně.

Nabízíme:

  • mzdu 140 Kč/hod až 160 Kč/hod (dle pozice)
  • pravidelnou docházku ve všední dny
  • možnost víkendových směn s příplatkem
  • možnost dlouhodobé brigády
  • výplata záloh ze mzdy dle domluvy
  • VLASTNÍ volbu směn

Požadujeme:

  • plnoletost