Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Doplňování zboží - noční směny! NÁSTUP IHNED!

ABZAKOVO spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

  • doplňování/vybalování zboží
    • kontrola kvality zboží
    • pouze noční směny 21-6:00

Požadavky

Spolehlivost a pravidelnou docházku
Zodpovědný přístup a organizaci práce
Plnoletost (18 let a více)!

Nabídka

  • možnost dlouhodobé spolupráce
    • mzda 161,-/hod. + příplatky za víkend a noční!
    • možnost záloh
    • volba směn

      Nabízíme dlouhodobou spolupráci ve stabilním prostředí. Přidejte se k našemu týmu!

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš přivýdělek ke svému zaměstnání, studiu nebo podnikání? Máš možnost docházet v ranních hodinách? Tak hledáme právě tebe! Pro oblíbenou přepravní společnost hledáme výpomoc do sklad...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáš přivýdělek ke svému zaměstnání, studiu nebo podnikání? Máš možnost docházet v ranních hodinách? Tak hledáme právě tebe! Pro oblíbenou přepravní společnost hledáme výpomoc do skla...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

    Před 1 dny