Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pravidelný úklid firmy a společných prostor domu v HK (od 160 Kč/hod)

Úklid Miluška

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáte přivýdělek při práci, studiu, mateřské dovolené? Jste pečlivý/á, pracovitý/á a spolehlivý/á?

Pak pro Vás aktuálně máme nabídku dlouhodobé brigády v Hradci Králové.

Úklid firmy (širší centrum HK)
1x týdně (středa + víkend)

Úklid společných prostor domů:
Úklid probíhá v předem s Vámi dohodnutý libovolný den v týdnu ve frekvenci 1x týdně a může být proveden kdykoliv v průběhu celého dne dle Vašich možností. K dispozici bude více úklidů.

V případě oboustranné spokojenosti možnost rozšíření spolupráce.

V případě zájmu nám zašlete Vaše kontaktní informace (telefon) a popis zkušeností s úklidem na uvedenou emailovou adresu nebo přes tlačítko odpovědět.

Požadavky

Dlouhodobější spolupráce (nevhodné jako krátkodobá brigáda)
Spolehlivost
Pracovitost
Pečlivost
Čistý trestní rejstřík
Věk od 18 let

Nabídka

Férové jednání (u nás si zaměstnanců vážíme)
Pravidelný přivýdělek
Jistá výplata nejdéle k 15. dni v měsíci
Volná pracovní doba v rámci určeného dne
Práce na DPP/DPČ
Možnost rozšíření spolupráce

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš přivýdělek ke svému zaměstnání, studiu nebo podnikání? Máš možnost docházet v ranních hodinách? Tak hledáme právě tebe! Pro oblíbenou přepravní společnost hledáme výpomoc do skla...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

    Před 1 dny

  • Brigáda Popis pracovní nabídky: Pro náš významného klienta hledáme nové kolegy na pozici vychystávání zboží. Pracovní doba od 8:30 hod do 20:30 hod Upozornění práce není vhodná pro studenty a dů...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj Pro studenty

    Před 3 dny