Podle lokalit

Marketingový specialista pro EMS studio Elitfit

Profesmedia s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Do našeho EMS studia Elitfit (www.elitfit.cz) v Hradci Králové hledáme schopného člověka na výpomoc s marketingem (sociální sítě, web, atd...), který splňuje požadavky níže. Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Orientační náplň práce:
- Přidávání příspěvků na FB, Instagram (včetně reels)
- Plánování obsahu
- Spoluvytváření grafických materiálů (Canva, Photoshop)
- Videorozhovory s klienty včetně následné postprodukce
- Úprava fotek
- Propagace akcí
- Příprava reklamních e-mailů

Mzda dohodou dle zkušeností.

Požadavky

❗️časovou flexibilitu
❗️základní zkušenost s marketingem
❗️spolehlivost, kreativitu, samostatnost, reprezentativní, vystupování a komunikační schopnosti
❗️vizuální cit pro vytváření materiálů (zkušenosti s nástroji typu Canva, Ecomail, Google Analytics, Facebook Business Manager výhodou)
❗️část práce z kanceláře v HK, část přímo ze studia ELITFIT, ale částečně i z domova
❗️kladný vztah k pohybu a fitness je pro nás výhodou
❗️vlastní počítač/tablet na práci

Nabídka

  • flexibilní pracovní dobu
    • homeoffice, ale i stabilní zázemí hezké kanceláře, kterou můžeš po dohodě využít i na jiné účely
    • zajímavý kariérní růst a možnost participace na jiných projektech
    • dlouhodobost, pravidelnost spolupráce a zajímavé finanční ohodnocení
    • skvělé parťáky a kolektiv
    • možnost trénovat zdarma na EMS přístroji