Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Expert péče v Hradci Králové (135 Kč/hod.)

Brilas Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Ahoj,
hledáme parťáky do našeho hradeckého týmu, kteří by nám pomohli pečovat o zákazníky. Ti si k nám chodí vybrat prsteny na svatbu či zásnuby. Klientům nic nenutíme, neplatíme lidi dle prodejů. Cílem našeho úsilí je vytvořit dokonalý zážitek pro každého, kdo do BRILAS zavítá.

Požadavky

Hledáme posily na pozici EXPERT PÉČE. Je tedy potřeba, aby tě bavilo dělat lidem radost a pomáhat jim. Není to obchodní role, nikomu nic netlačíš a nepřemlouváš ke koupi. Pečuješ o klienta, který přes rezervační systém přichází na naši pobočku. Radíš mu, vysvětluješ, pomáháš v procesu výběru. K tomu je potřeba trochu technické znalosti o produktech a našich interních systémech. Ale to tě rádi strukturovaně naučíme, není to raketová věda :-).

Nabídka

Dlouhodobou spolupráci. Umíme garantovat, pokud o to stojíš, minimálně 50 hodin měsíčně (6750 Kč). Ideální nejen pro VŠ studenty či mamči na rodičovské. Plánujeme hodně dopředu, umíme se časově přizpůsobit. Lze chodit i na části dne, převážně odpoledne a večer.

Troufáme si tvrdit, že u nás má práce smysl. Pojď nám pomoci nadále upevňovat skvělou reputaci naší hradecké pobočky (v ČR máme celkem už 18 prodejen), kam se chodí nejen pro snubní a zásnubní prsteny, ale také nevšední zážitek. Zažij v práci pozitivní emoce, vřelý tým, pohodlí, krásné a kvalitní produkty. A taky dobrý pocit, žes někomu opravdu pomohl/a.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna? Pokud jsi noční tvor a nevadí ti práce ve večerních až nočních hodinách, máme prá...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj Noční Pro studenty

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáš přivýdělek ke svému zaměstnání, studiu nebo podnikání? Máš možnost docházet v ranních hodinách? Tak hledáme právě tebe! Na Slezském Předměstí otevíráme nový sklad pro doručovací b...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj Víkendové

    Před 0 dny