Podle lokalit

Dlouhodobá brigáda v Bageterii Boulevard - AUPARK/FUTURUM

BB House s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Typ pracovního vztahu
DPP/DPČ

PLATOVÉ OHODNOCENÍ až 150 kč/h + odměny za nadstandardní plnění parametrů

POPIS POZICE
Nabízíme práci v mladém, energickém a přátelském kolektivu, s možností se vypracovat na vyšší post za vyšší finanční odměnu!

CO TĚ JAKO BRIGÁDNÍKA ČEKA?
Začneš na kuchyni, kde budeš mít na starost přípravu všech surovin, kompletaci baget, pečení patatas, zapékání a balení produktů a mnoho dalšího! :)
Hledáme někoho kdo je ochotný se naučit naše standarty a hygienické normy.
Po zvládnutí základů kuchyně po domluvě můžeš přejít na servis, kde tě naučíme pracovat s kasou, pravidla komunikace se zákazníky, přípravu nápojů, kompletaci a výdej objednávek a další činnosti! :)

JAK TO U NÁS FUNGUJE?
Po celou dobu tréninku budeš mít k ruce propracovaný e-learning plán a naši trenérku a kolegy, kteří ti rádi kdykoli v čemkoli poradí. Není se vůbec čeho bát. Směny je možné mít PO-NE záleží na naší společné domluvě. Primárně sháníme brigádníky na PO-PÁ odpolední a víkendové směny, proto bude snadné v brigádě pokračovat i během školního roku.

Požadavky

-Pracovitost
-Chuť učit se novým věcem
-Odpracovat alespoň 40 hodin měsíčně
-Časovou flexibilitu a samostatnost
-Spolehlivost
-Odpracování alespoň 2 víkendů v měsíci

Nabídka

-Bonusy/prémie
-50% sleva na naše produkty
-Flexibilní směny (ranní/odpolední/mezisměny)
-Pravidelný měsíční příjem
-Příplatky za víkendy a svátky
-Individuální plánování směn