Podle lokalit

Koordinátor doučování - Liberec

Ivan Jadrný

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Krásný den,

sháníme šikovného, komunikativního, usměvavého pracovníka, který by byl schopný podporovat, organizovat a domlouvat výukové lekce mezi studenty a našimi lektory. Práce je z 99 % času z domu.

Pracovní doba je 20h týdně (4h denně po-pá). Možná práce o víkendu je plusovým bodem.

Co budete dělat?
- organizovat doučovací lekce
- podpora prezenčního doučování v Liberci
- komunikovat s rodiči (především telefonicky, ale také emailem)
- komunikovat s našimi lektory (především telefonicky)
- maximalizovat spokojenost studentů a rodičů
- vystavování faktur a řešení faktur po splatnosti
- další podpůrná činnost v rozvoji našeho doučování (vyhledávání lektorů apod.)

Pokud máte chuť to zkusit a chcete se o toto místo ucházet, zašlete také svůj kompletní životopis.

Budeme se těšit na spolupráci :)

Požadavky

Vlastní notebook a mobilní telefon.
Dobrou znalost technologií. Plnoletost. Flexibilitu. Spolehlivost. Komunikativnost. Příjemné vystupování. Chuť učit se novým věcem a kariérně růst. Samostatnost. Týmovost. Stále dobrou náladu :)

Nabídka

Kariérní růst. Dlouhodobou spolupráci. Stabilní zázemí. Práci odkudkoliv. Skvělý pracovní kolektiv. Zaučení. Kariérní růst. Bonusy. Hodně legrace :)

Smlouva na DPP nebo DPČ.