Ostraha Areálu Žluté Lázně

INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 23 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 Kč / hod

O nás

Přijmeme nové kolegy (muže) na pozici ostraha koupaliště.

Převážně noční směny.

Nástup ihned.

Náplň práce:

  • zajištění ostrahy svěřených prostor koupaliště

Co od Vás očekáváme:

  • čistý trestní rejstřík
  • dobrou fyzickou kondici

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu 140 Kč/hod + příplatky
  • dlouhodobou spolupráci 
  • pracovní oděv
  • certifikát Strážný 68-008 E za zvýhodněných podmínek

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáme pracovníky na pozici ostrahy v lukrativním objektu spol. ČEPS Bohdalec. Nástup ihned. Náplň práce: obsluha CCTV obsluha EPS, EZS práce na PC kontrolní obchůzky Co od Vás očekáváme...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Nástup ihned

    Před 1 dny

  • Denní Ostraha Recepce


    170 Kč / hod

    O nás Hledáme ženy na pozici recepční administrativní budovy ŘSD. Pozice je vhodná pro studentky (možnost při studiu). Nástup ihned. Směny v pracovní dny 16 -20 hod. Pozice je vhodná pro OZP. Náplň...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny