OSTRAHA NÁDRAŽÍ - HRADEC KRÁLOVÉ

INDUS PATROL, spol. s r. o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Na nádraží v Hradci Králové přijmeme nové kolegy na pracovní pozici ostrahy.

Nástup ihned. Smlouva DPP.

Směny denní/noční 12ctky (5:30-17:30 a 17:30-5:30) ve dvou lidech.

Náplň práce

ostraha vestibulu
kontrolní pochůzky
vykazování nežádoucích osob

Požadavky

praxi v oboru ostrahy
čistý trestní rejstřík

Nabídka

mzdu 125 Kč/hod + příplatky
dlouhodobou spolupráci na DPP
pravidelné střídání směny
pravidelnou mzdu
pracovní oděv

Podobné inzeráty

  • Brigáda Hledáš brigádu? Rád/a pracuješ s módou a jsi komunikativní? Chceš získat cenné zkušenosti v oblasti prodeje? Pak se přidej k nám do NEW YORKERU!  Je Ti 18 let a zajímáš se o módu.  Flexi...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj Od 18 let

    Před 2 dny

  • O nás Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi ...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

    Před 0 dny