Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Hledáme spolehlivé pracovníky na obsluhu lahůdkových pultů v supermarketu!

ABZAKOVO spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Obsluha lahůdkových pultů
Komunikace se zákazníky
Udržování čistoty na pracovišti
Manipulace se saláty, sýry a masem, doplňování lahůdek do pultů

Požadavky

Spolehlivost, zodpovědnost a pravidelnost!
Chuť pracovat a dlouhodobá spolupráce!
Plnoletost (18 let a více)!
Výpis z trestního rejstříku!

Nabídka

Výběr směn dle dohody (ranní 6–13 h / odpolední 13–20:30 h)
ZARUČENÉ ZAUČENÍ!
Pravidelné zálohy
Dlouhodobá spolupráce!
Mzda: 161 Kč/hod.

Přidejte se k nám IHNED!

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš přivýdělek ke svému zaměstnání, studiu nebo podnikání? Máš možnost docházet v ranních hodinách? Tak hledáme právě tebe! Pro oblíbenou přepravní společnost hledáme výpomoc do sklad...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Hledáš přivýdělek ke svému zaměstnání, studiu nebo podnikání? Máš možnost docházet v ranních hodinách? Tak hledáme právě tebe! Pro oblíbenou přepravní společnost hledáme výpomoc do skla...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

    Před 2 dny