Úklidová Firma hledá pracovnici úklidu

Michal Pospíšil

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Hledáme časově flexibilní úklidovou pracovnici. Úklidová firma příjme na DPP 1 ženu z Hradce Králové. Úklidové práce probíhají ve Východních Čechách. pracovní doba 3-8h. Začátek třeba od 7h ranní, odvoz zajištěn z Hradce Králové, nebo bude poskytnuto auto. Každý den se vracíte! Pro našeho klienta zajištujeme úklid bytu, domu, kanceláří novostaveb, po rekonstrukci, po malování. Pro více informací Volejte nebo pište. Poprosím jen ty kdo má vážný zájem o brigádu. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Nejsme pracovní agentura Jsme Úklidová firma. Pokud bude vzájemná spokojenost tak nabízíme dlouhodobou spolupráci.

Požadavky

Chuť do práce, spolehlivost, pečlivost ,samostatnost, fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, čistý trestní rejstřík, smysl pro čistotu a pořádek. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B.

Nabídka

Férové jednání, výplatu v termínu na účtu. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručovatele p...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Písek, Jihočeský kraj, Hradec Králové, Frýdek-Místek, Písek, Písek, Písek, Královéhradecký kraj Od 18 let

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáš přivýdělek ke svému zaměstnání, studiu nebo podnikání? Máš možnost docházet v ranních hodinách? Tak hledáme právě tebe! Na Slezském Předměstí otevíráme nový sklad pro doručovací ...

    Česká republika, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj Víkendové

    Před 3 dny