Podle lokalit

Telefonní Specialista/ka

DIALOGIX s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Jste studentem/kou, který/á je nadšený/á pro technologie a má vášeň pro komunikaci? Dialogix, přední startup v oblasti komunikace se zákazníky, hledá právě Vás! Připojte se k našemu týmu jako Telefonní Specialista/ka buďte v první linii spojení mezi námi a našimi zákazníky. V této roli budete mít jedinečnou příležitost přispět k tomu, abychom zůstali na špičce inovací v komunikačním průmyslu.

Co budete dělat:

Uplatněte svůj příjemný hlasový projev a empatii při každodenní komunikaci se zákazníky.
Pracujte s týmem nadšenců, kteří, stejně jako vy, chtějí zákazníkům poskytovat výjimečný servis.
Rozvíjejte své dovednosti v prostředí, které podporuje inovace a osobní růst.
Využijte své znalosti práce na PC k efektivní správě komunikačních kanálů.
(Nabízení služeb typu: svolávací akce, udržování klientské databáze v povědomí o produktech apod.).

Požadavky

Koho hledáme:

Aktivního člověka, který je připravený rozvíjet své profesionální a osobní dovednosti.
Někoho, kdo je vybaven základními dovednostmi práce na PC a má chuť se učit nové technologie.
Týmového hráč s vynikajícími komunikačními schopnostmi a schopností naslouchat.
Čistý trestní rejstřík
SŠ vzdělání s maturitou

Nabídka

Proč se přidat k nám:

Nabízíme stabilní pracovní dobu.
DPP/IČO
Užijte si přátelské pracovní prostředí, kde váš názor má váhu a kde se podporuje kreativita a inovace.
Těšte se na pěkné prostředí, v kterém je pitný režim (voda, káva) samozřejmostí.