Prodavačka/Prodavač

Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 28 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 – 150 Kč / hod

O nás

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí.

Vyrábíme poctivé bezlepkové výrobky, bouráme vepřové a hovězí maso a hodně vaříme. Veškeré výrobky vyrábíme na základě tradičních receptur, jako surovinu používáme maso. V roce 2023 jsme slavili 100 let založení firmy.

Náplň práce:

  • prodej uzenin, masa a lahůdek.
  • markování na pokladně
  • sanitace prodejny.

Co od Vás očekáváme:

  • slušné a příjemné vystupování
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • smysl pro pořádek

Co Vám můžeme nabídnout:

  • obědy zdarma
  • volné neděle a svátky
  • práci v příjemném kolektivu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Řidič


    130 – 150 Kč / hod

    O nás Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí. Vyrábíme poctivé bezlepkové výrobky, bouráme vepřové a hovězí maso a hodně vaříme. Veškeré výrobky vyrábíme na základě tradičních receptur, jako surov...

    Česká republika, Chrudim, Skuteč, Pardubický kraj Víkendové

    Před 0 dny

  • Řidič


    120 – 150 Kč / hod

    O nás Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí. Vyrábíme poctivé bezlepkové výrobky, bouráme vepřové a hovězí maso a hodně vaříme. Veškeré výrobky vyrábíme na základě tradičních receptur, jako surov...

    Česká republika, Chrudim, Skuteč, Pardubický kraj

    Před 20 dny