Údržbář, kutil, opravář

Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 30 dny

O nás

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí.

Vyrábíme poctivé bezlepkové uzenářské výrobky, bouráme vepřové a hovězí maso. Také hodně vaříme.

Provozujem 6 prodejen řeznictví a uzenářství, 3 bistra a hlavně výrobnu tepelně opracovaných masných výrobků.

Náplň práce:

Veškeré naše provozovny máme ve městech:

Skuteč, Prosetín, Chrast u Chrudimi, Chrudim, Pardubice

Zde se občas něco rozbije, porouchá nebo je prostě potřeba něco vyměnit. Základní náplní práce je údržba provozoven. Napřiklad: výměna kliky, výměna osvětlení, drobné malování, vrtání polic a spousty jiných činností. No prostě práce všeho druhu. Kdo by měl více zkušeností třeba s elektřinou nebo zedničinou, tak by se té práce našlo více.

Práce není pravidelná, spíše nárazová a je na domluvě, který den by se činnost vykonávala. Někdy to můžete pracovat několik dní v týdnu, někdy třeba jenom 1 den. Ale vše o domluvě.

Co od Vás očekáváme:

Dochvilnost.

Spolehlivost.

Co Vám můžeme nabídnout:

Určitě se nemusíte bát, že budete pracovat o víkendech nebo ve svátcích, to budete mít volno.

Stravování zdarma.

Nabízíme firemní vůz, kterým byste dané provozovny objížděli. Pokud byste však upřednostňovali vlastní vůz, tak pohonné hmoty samozřejmě uhradíme.

Skvělý kolektiv.

Velké firemní akce se spoustou jídla.