Kurýr/ka

Před 0 dny

Brigáda

45,000 Kč / měsíc
72 hodin / měsíc
krátký / dlouhý týden

Pracovní doba je 6 hodin / denně
vždy v krátkém / dlouhém týdnu, kdy v krátkém je odpracováno celkem 12 hodin a dlouhém celkem 24 hodin za týden
cca od 4 ranní do 10 dopoledne.

Plat je 35,000 Kč / 72 hod
10,000 Kč je nabízeno v případě, že využijete vlastní vozidlo.

NÁPLŇ PRÁCE ?

Čeká Vás třídění sortimentu,balení a následný rozvoz.
Rozvozy se konají v rámci okresu Hodonín ( denní nájezd cca do 100km )

CO JE POTŘEBA?

Řidičský průkaz sk.B

Potravinářský průkaz ( proplácíme po prvním odpracovaném měsíci )

Jestliže se cítíte být osloveni touto nabídkou, neváhejte nás kontaktovat emailem.
Postačí ve stručnosti napsaný životopis s fotografií

[poslat email]

Požadavky

Řidičský průkaz sk. B
Potravinářský průkaz (proplácíme po prvním odpracovaném měsíci)

Nabídka

35,000Kč za 72 odpracovaných hodin
10,000Kč v případě rozvozu vlastním vozidlem
Smlouva na dohodu, po roce na HPP

: inzeraty/detail/kontaktovat-inzerenta/?i[id]=4699708