Podle lokalit

Ostraha objektů

SECRET GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 50 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 250 Kč / hod

Náplň práce: ostraha obchodu

Hledáme pracovníky na ostrahu objektů.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme spolehlivost a flexibilitu.

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme dobré platové podmínky a příjemný kolektiv.

Podobné inzeráty

  • Uklízeč/ka

    150 – 250 Kč / hod

    O nás Jsme uklidová firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi na trhu. Do našeho kolektivu hledáme brigádníky nebo brigádnice na pozici Uklízeč/ka. Náplň práce: Hledáme pracovníky pro úklid společn...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 19 dny

  • Recepční

    O nás Jsme firma, která zajišťuje služby recepce v kancelářích a bytových domech. Náplň práce: Hledáme recepční do kancelářské budovy a bytového domu. Co od Vás očekáváme: Požadujeme příjemné vys...

    Před 25 dny