Podle lokalit

Montážník kuchyní

Renny Marx s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 250 Kč / hod

O nás

Jsme kuchyňské studio.

Na montáže kuchyní a nábytku hledáme montážníka – brigádníka. Praxe není nutná, vše vás naučíme. Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Místo výkonu práce: Praha (v případě vašeho zájmu a možností lze i po celé ČR)

Náplň práce: výpomoc s montážemi kuchyní a nábytku

Na občasnou i častou výpomoc s montáží kuchyní a nábytku hledáme montážníka – brigádníka. Praxe není nutná, vše vás naučíme. V případě oboustranné spokojenosti možnost práce ne TPP.

Co od Vás očekáváme:

  • Loajalitu
  • Vstřícnou povahu a slušné jednání
  • Fyzickou zdatnost a ochotu se učit
  • ŘP sk B
  • Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce v malém sympatickém kolektivu
  • Zajímavé fin. ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Časová flexibilita