Podle lokalit

Kuchař/ka O2 arena a O2 universum

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Tvým revírem jsou kuchyně! Tvé tempo je vražedné! Tvé umění nenahraditelné a tvůj čas k nezaplacení!
Jasně, i my to známe!
Hoď hledání práce za hlavu!
Seš kuchař? Seš! Chceš práci? Chceš!
Tak přijď, si s námi zavařit!
Nevšední menu, nabušená atmosféra, rytmus hudby v žilách a světové výkony sportovců na dosah oka.
Jako kuchař v O2 arene a v O2 universum spojíš své vášně k vaření, do jednoho balení a navíc to rozjedeš i mezinárodně!
Vhodné ke stále práci, na DPP/ DPČ jako flexibilní job, kde si volíš směny, dle svého gusta, pro osvč i čerstvé absolventy.

Náplň práce

• Čeká tě příprava a prezentace pokrmů teplé a studené kuchyně, ve formě raut, ale i ve stylu street food, flying buffet, finger food, snack a banket
• Světová i tuzemská meníčka
• Přípravy denní, noční i odpolední výdej

Požadavky

• Vyučení v oboru kuchař
• Praxi v cateringovém, hotelovém či restauračním provozu
• Přátelské vystupování a jednání
• Spolehlivost a dochvilnost
• Nadšení a chuť do práce

Nabídka

• Práci v moderně vybaveném prostředí
• Odměna 200 - 280 Kč/hod – individuálně dle odbornosti, přístupu k práci a produktivity.
Výplatu každý měsíc na účet, smlouva na DPP/DPČ na IČO
Příplatky za víkendy, státní svátky, noční hodiny
• Možnost dlouhodobé spolupráce
• Čistá uniforma na každou směnu
• Parkování zdarma v parkovacím domě hned vedle O2 areny a O2 universa
• Personální občerstvení zajištěno

Pojď naproti své příležitosti a dej mi o sobě vědět!
Budu se těšit na tvou odpověď.