Podle lokalit

Nosič jídel a nápojů do Restaurace Společnosti Together

Gourmand profi s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 – 230 Kč / hod

O nás

Nosič jídel a nápojů pro nový koncept Gastronomické skupiny Together
Na Pankráci 129, 14 00 Praha 4-Nusle ihned u stanice metra Pankrác

Náplň práce:

Roznášení pokrmů a nápojů, částěčná výpomoc na restauraci, postupné zapojování do obsluhy zákazníků.

Co od Vás očekáváme:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zájem o obor, touha se v něm zdokonalovat a učit se novým dovednostem
  • Spolehlivost
  • Pozitivní přístup k práci
  • Být týmový hráč

Výhodou bude:

  • Pokud budete umět fungovat v týmové spolupráci
  • Výuční list v oboru je výhodou, ale není nutný
  • Důležitější pro nás je příjemné vystupování
  • Chuť pracovat v stabilní firmě
  • Učit se novým věcem
  • Český jazyk komunikativní úrovni
  • Anglický jazyk na základní úrovni výhodou
  • Zaměření na spokojenost zákazníka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Za vaši kvalitní práci Vám nabízíme férové jednání a nadstandardní finanční ohodnocení
  • Nabízíme možnost nastavení služeb dle individuálních potřeb zaměstnance, formou HPP ale také i brigádně 180,- až 230,-/hodina

Nástup možný ihned