Podle lokalit

OBSLUHA V KAVÁRNĚ

SK JSMEINLINE, z. s.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Baví tě práce s lidmi a pracovat v kavárně je to, co chceš dělat? Hledáme milou komunikativní osobu, která dokáže svým vystupováním zpříjemnit návštěvníkům pobyt na sportovišti při návštěvě našeho bistra/kavárny. Vítáme zkušenost s drobným prodejem a obsluhou zákazníků. V kavárně se střídají vytížené a méně vytížené časy. Je potřeba umět si práci dobře uspořádat v časech, kdy je fronta a frmol. Neztrácet dobrou náladu a příjemné vystupování. Naopak klidnější časy je dobré využít pro úklid prostor, doplnění zboží, před přípravu nápojů (nakrájení ovoce….). Samostatnost a iniciativa je potřebnou dovedností pro tuto pozici.

Náplň práce:

- drobný prodej občerstvení, teplé i studené nápoje
- v zimní sezóně rychlé občerstvení pro návštěvníky ledové plochy - párky v rohlíku apod.
- úklid prostorů v rámci kavárny
- dle potřeby obsluha systému s rezervacemi sportovišť
- výpomoc v půjčovně bruslí ve vytížených časech
- komunikace s příchozími návštěvníky (informovat o nabídce kroužků + aktivní zájem o zákazníky)
- v případě závad reporting (kniha závad) a nahlášení závady

Směny dle vytíženosti areálu a dle Vašich možností, všední dny i víkendy.

Požadavky

  • odpovědnost, dochvilnost, samostatnost, spolehlivost, poctivost
    • příjemné vystupování
    • čistý trestní rejstřík
    • plnoletost

Nabídka

  • zapojení se do sportovních projektů
    • platové ohodnocení: od 150,-/h do 200,-/h (na základě zkušeností a délky směny)
    • druh smlouvy po dohodě