Výpomoc do e-shopu s doplňky stravy – 230 Kč/h – Fyzicky náročná práce

eMarkest, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 3 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Jsme mladý česko-slovenský tým a hledáme jednotlivce na dlouhodobou výpomoc do našich e-shopů zaměřených na doplňky stravy. Tato pracovní příležitost je ideální pro studenty, kteří hledají přivýdělek a zároveň chtějí získat aktivní pracovní zkušenosti.

Náplň práce:

Příjem, skladování a expedice zboží (včetně manipulace se zbožím po schodech)
Balení objednávek a kontrola kvality zboží
Organizace a údržba skladu
Administrativní úkoly spojené s provozem e-shopu

Požadavky:

Práce je fyzicky náročná – 2x až 3x týdně přicházejí palety s novým zbožím
Pracovní doba: Pondělí až pátek (8:00–13:00 nebo 14:00–18:00), občasné směny i v neděli a o svátcích (9:00–13:00)
Dlouhodobá spolupráce – ideálně uchazeči z Prahy, kteří jsou dostupní i o víkendech nebo svátcích

Co nabízíme:

230 Kč/hod.
Možnost dlouhodobé spolupráce
Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Požadavky

Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
Vhodné pro studenty VŠ
Práce je fyzicky náročná

Nabídka

230 Kč/h
Možnost získání zkušeností v online obchodě
Naplánování směn na celý měsíc dopředu
Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým v kanceláři na Žižkově