Floristka

Martin MLÁDEK

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 26 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 Kč / hod

O nás

Jsme na trhu přes 30 let, do prodejny v Praze 7 hledáme floristku na 4 až 6 hodiny denně, dle možností brigádníka. Jedná se o dlouhodobou spolupráci. Možnost DPP.

Náplň práce:

Ovládat  vazbu kytic, obsluha zákazníka, péče o řezané a hrnkové květiny.

Co od Vás očekáváme:

Ovládat vazbu kytic, pracovitost, vstříctnoct vůči zákazníkům, týmovou práci.

Co Vám můžeme nabídnout:

příjemné prostředí a kolektiv.

  • Do oblíbeného gay-friendly klubu v centru Prahy hledáme pohodového barmana. Na trhu pusobíme již řadu let a jedná se o klub s každodenním programem. Není úplně nutné mít předchozí praxi, ale chuť učit...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha Částečný úvazek Dlouhodobé Nástup ihned Na živnostenský list Noční Od 18 let Peníze ihned Pro studenty Trvalý pracovní poměr Víkendové

    Před 16 dny