Podle lokalit

Bezpečnostní pracovník/ Recepce

MGS HOME s.r.o

Místo práce: Česká republika Praha 2 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Holding MALGEN, sdružení českých firem hledá nové kolegy a kolegyně na pozice bezpečnostních pracovníků v Praze a blízkém okolí v administrativních budovách , hotelích, stavbách a dalších objektech.

Náplň práce BP:
- evidence vstupu osob, evidence vjezdu/výjezdu vozidel
- pochůzková činnost - čipovací systém
- obsluha elektromechanických závor nebo bran
- provádění fyzických kontrol objektu
- práce s EZS a CCTV a EPS

Náplň práce Recepce:
- vyzvednutí pošty, balíků
- uvítání osob
- drobná administrativa

Požadavky

Požadujeme:
- věk od 18let
- fyzickou, psychickou a zdravotní způsobilost k výkonu služby
- min. dokončené základní vzdělání
- trestní bezúhonnost
- kvalifikaci Strážný 68-008-E, (lze u nás doplnit)
časovou flexibilitu
- znalost práce na PC, min. v úrovni základní

Výhodou:
- předchozí zkušenosti na obdobné pozici
- znalost CCTV, EZS a EPS
- znalost Aj na základní úrovni

Nabídka

Nabízíme:
- plat 117,7 - 153 kč/hod. hrubého
- práce na DPP a DPČ
- směnný provoz, možnost plánovat si směny a volna
- MULTISPORT karta
- výkonnostní odměny a bonusy
- ubytování na Praze 9
- firemní i mzdový růst
- zálohy a zaměstnanecké půjčky
- bonus za přivedení nového zaměstnance